18 червня пройшов День відкритих дверей ТЕФ


18 червня пройшов День відкритих дверей ТЕФ, що вже скоро стане НН ІАТЕ.. 
Більше 30 наших відвідувачів було ознайомлено з Правилами вступу та подачі документів. Після чого почалися виступи стейкхолдерів.
 Зокрема, від КиївТеплоЕнерго Старший інспектор з експлуатації електростанцій та підприємств мереж ТЕЦ-6 Запашний Євгеній Володимирович познайомив майбутніх студентів з можливостями роботи на підприємстві та перспектив для молодих спеціалістів. 
Від ДП НАЕК Енергоатом цікаву розповідь про компанію та перспективи роботи зробив виконавчий директор УкрЯТ Данило Лавренов.
Від ТОВ СофтСерв з презентацією про перспективи дуальної освіти виступив Євгеній Удовиченко, менеджер ІТ академії компанії SoftServe. 
Представник компанії Інженерна Логіка - Розумовський Олег розповів про інтелектуальні рішення для систем енергозабезпечення, участь студентів у їх роботі та перспективи.
Надалі на Дні відкритих дверей були показані презентації про факультет в цілому та про кожну зі спеціальностей, зокрема. В подальшому, представники фірм стейкхолдерів та викладачі кафедр факультету відповіли на запитання вступників. 
Сподіваємося, наші майбутні вступники дізналися відповіді на свої запитання і цей День відкритих дверей допоміг їм визначитися з професією.