Вступ до магістратури (5й курс)

Cписки зарахованих 21 вересня 2020 року на магістратуру, з розподілом по навчальним групам (бюджет+контракт):
Денна форма навчання
Заочна форма навчання

Прийом документів на п’ятий курс на навчання за освітнім рівнем «магістр»


Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — дистанцiне зареєструватись для проходження ЗНО з 12 травня до 05 червня (до 18.00) та скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються — якщо ти складав минулого року, потрібно обов’язково перескласти.


Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді маєш приеднатися до груп вступу основного потоку. Складення додаткове фахове випробування в цьому роцi вiдмiнено! 
Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно зареєструватись на ЗНО з іноземної мови.


Цього року документи для вступу до магістраури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 05 липня до 22 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 05 липня по 26 липня включно відповідно до розкладу робіт атеcтаційних комсій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті факультету.
Докладніше

Розклад вступних випробувань до магістратури дивись у НОВИНАХ факультету
  • Списки зарахованих з 21 вересня 2020 до магістратури за державним замовленням
  • Готуемо спеціалістів (рекламни матеріали)