Вступ на 1 курс (за дипломом ”Молодшого спеціаліста”)

Якщо Ви отримали освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», то  маєте право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з наступних конкурсних предметів:
1.  Математика
2.  Фізика
 
Термін навчання
бакалавр (на базі молодшого спеціаліста ) – 2 роки 10 місяців (3 навчальні роки);
Ліцензійні обсяги набору абітурієнтів на факультет в  2018 рік за освітнім рівнем «бакалавр» для вступників на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

Факультет / інститут Спеціальність /Група спеціальностей Спеціалізація Ліцензійний обсяг
(для вступників на основі ОКР «молодший спеціаліст»)
денна
Теплоенегетичний 144 Теплоенергетика Теплові електричні станції та установки 20

 
*Планується набір абітурієнтів за кошти фізичних та юридичних осіб  (в рамках ліцензованого обсягу)

  • Пам’ятай!!! Якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня.

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом молодшого спеціаліста (оригінал та копії)
  • додаток до диплому (оригінал та копії)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.
На усі запитання ви знайдете відповіді тут: http://pk.kpi.ua/entry-1-course-ms/
Або за телефоном гарячої лінії факультету (098-902-64-66; 097-653-21-29; 066-470-36-27)
 

Комплексний іспит - 26 липня 2018р.

 Результати комлексного іспиту

  ПІБ Математика Фізика
1 Бегус Михайло Станіславович 190 138
2 Боковня Михайло Володимирович 200 188
3 Буток Олександр Валентинович 190 198
4 Волинець Анастасія Миколаївна 185 200
5 Волкова Карина Юріївна 168 198
6 Ворона Іван Романович 200 188
7 Гришин Олександр Сергійович 183 185
8 Дімов Віталій Ілліч 195 183
9 Длогуш Владислав Станіславович    
10 Желагін Олександр Сергійович    
11 Лапенко Богдан Олексійович 178 188
12 Литвиненко Олександр Володимирович 198 188
13 Лобойко Всеволод Сергійович    
14 Нечкалюк Андрій Русланович 198 195
15 Свистун Валерій Геннадійович 180 193
16 Фадєєв Ігор Костянтинович 193 155

СПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ З 01 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ НА ПЕРШИЙ КУРС ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ЗДОБУТОГО ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» — ДЕННА ТА ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

142 Енергетичне машинобудування
144 Теплоенергетика