Антиковідна розробка студентів ТЕФ

Диспенсер під назвою «Маячок» є спільною розробкою кафедри автоматизації проєктування енергетичних процесів та систем Київської політехніки й ТОВ «Оптимум Інжиніринг»

«Ми працювали над розробкою понад чотири місяці, – розповідає один із розробників приладу, магістрант кафедри АПЕПС Владислав Голець. – Ми мали кілька принципіальних вимог: по-перше, диспенсер мав бути надійним і швидкодійним. Людина поміщає руки в отвір, прилад зрошує їх антисептиком, одночасно вимірює температуру – й одразу йде сигнал. По-друге – це ощадність. Надмірні дози антисептику можуть викликати алергію або подразнення шкіри у дорослих, а дітям – узагалі протипоказані. До того ж і розчини в Україні коштують недешево. Наш прилад можна налаштувати на дозування від 0,5 до 5 мл – залежно від потреби».

Додкладніше