Асоціація EASE влаштовує digital-батл, об`єднуючи студентів найпотужніших технічних вузів в спільному хакатоні

Сфера освіти отримала нову хвилю з настанням пандемії коронавірусу. З'явилося сотні рішень для дистанційного навчання. Починаючи з відеосервісів і додатків та закінчуючи іграми й інтерактивними системами. На наш погляд, все ще не існує унікального рецепту, як зробити дистанційну навчання для людей будь-якого віку цікавою, зрозумілою і продуктивною. Ми хочемо вирішити це питання за допомогою талановитих студентів чотирьох університетів: Київський національний університет ім. Шевченка, Києво-Могилянська академія, Київський політехнічний інститут, Київський національний університет будівництва і архітектури.

 

Під час онлайн-хакатону плануємо зібрати по три команди студентів з кожного заявленого вузу (4-5 чоловік в одній команді). Головна мета масштабного івенту - створити максимально зручне IT-рішення для освіти, враховуючи навички та спеціалізацію факультету, на якому навчаються студенти. Це може бути новий зручний сайт, додаток, відеогра або навіть hardware-продукт.
Протягом двох діб студентам буде надана можливість створити унікальний IT-продукт з нуля. 

 

У журі digital-батлу будуть представники і резиденти EASE:
Владислав Савченко - президент EASE, власник IT-компанії Powercode;
Любов Мочалова - CEO EASE;
Богдан Семенов - Main IT Advisor EASE;
Сергій Близнюк - СТO Kozak Group;
Сергій Кудряшов - СTO Devox Software.

 

Менторами онлайн-Хакатону виступлять резиденти EASE з IT-компаній Vitasoft, Phonet, Easy-Agency, KeepSolid.
Команда-переможець digital-батлу отримає можливість безкоштовно навчатися в приватній онлайн-школі Powercode IT Academy. Кращих учасників хакатону нагородять фірмовим мерчем від EASE та екскурсією офісом одного з резидентів Європейської асоціації програмної інженерії.

 

Онлайн-хакатон відбудеться 27-29 листопада. Детальніше: https://it-ease.com/uk/blog/22