Освітній проект "Кращі - з Укртелекомом" 8 сезон для студентів всієї України! Тепер у новому – дистанційному форматі!

Хочеш стати КРАЩЕ? Ми розкажемо ЯК!
Інформація для студентів 3-6 курсів усієї України!
Довгоочікувана подія Осені 2020 – освітній проект "Кращі - з Укртелекомом" 8 сезон для студентів всієї України! Тепер у новому – дистанційному форматі!
> Будучи учасником проекту, Ти можеш отримати нові знання у сфері бізнесу та здобути унікальну можливість стати стажером великої національної Компанії, адже на тебе чекає 11 онлайн-вебінарів.
> Цілих 7 тижнів Ти будеш оточений увагою найкращих бізнес-тренерів компанії.
> Ти познайомишся з експертами та ТОП-менеджерами компанії.
> Усі знання та досвід, які Ти отримаєш під час проекту, стануть у нагоді для побудови майбутньої кар'єри.
> Найкращі студенти матимуть можливість пройти співбесіду на стажування від 1 до 6 місяців.
> Приймаємо студентів різних спеціальностей, так як в нашій компанії є різні напрямки, а саме: - технічний; - фінансовий; - продажі; - маркетинг; - юридичний; - HR; - стратегічний (аналітики); - підтримка бізнесу.

> Для участі у відборі достатньо лише заповнити анкету за посиланням https://studukrtelecom.wixsite.com/bestwithukt/proektbestwithukt
Розфарбуй свою осінь яскравими барвами!
Стань КРАЩЕ разом з Укртелеком!

Контакт від НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»
д.т.н., професор кафедри АПЕПС, факультет ТЕФ
Федорова Наталія Володимирівна,