ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ JUMP into life:)!

Ти студент і бажаеш випробувати себе реальною роботою та реалізувати свій потенціал? Тоді не гай часу і заповнюй анкету для участі у JUMP into life:)! Стань частиною міжніродної компанії!
JUMP into life:) – це соціально-освітня програма lifecell, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів.
Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання та навчаться фокусуватися на досягненні індивідуального результату. Це можливість познайомитись з компанією, спробувати себе в обраній професії, познайомитись з професіоналами в своїй сфері та перейняти їх досвід. Кожним студентом в програмі опікується індивідуальний ментор.

За 12 років існування програми в ній взяли участь майже 400 джамперів та кожен третій студент отримав пропозицію працевлаштування ????.
Згідно програми JUMP into life:)! можливо пройти стажування в різних підрозділах компанії за напрямками: мобільна мережа, фінанси, продажі, маркетинг, юристи, адміністрування бізнесу, IT, PR, HR та за іншими напрямками компанії.

Відбір учасників програми відбувається з 07 вересня 2020 року по 31 грудня 2020 року.
Для участі у програмі потрібно заповнити анкету за посиланням: https://www.lifecell.ua/jump .

Контакт від НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»
д.т.н., професор кафедри АПЕПС, факультет ТЕФ
Федорова Наталія Володимирівна,