Теплофак у міжнародних проектах з підготовці магістрів та PhD-аспірантів

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали делегації двох закладів вищої освіти з Китайської Народної Республіки – Наньчанського університету (м. Наньчан, провінція Цзянсі) та
Шаньдунського університету науки та технології (м. Циндао, провінція Шаньдун).

Під час зустрічей було обговорено низку питань співпраці загального характеру та деякі аспекти співпраці за конкретними напрямами.

Завершенням зустрічі з делегацією Наньчанського університету стало укладенняІ меморандуму про взаєморозуміння, який підписали президент Наньчанського університету професор Чжоу Чуанбін та проректор з міжнародних зв’язків КПІ ім. Ігоря Сікорського член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко.

З Шаньдунським університетом науки та технології (з його фахівцями київські політехніки вже почали співпрацю в рамках відповідного меморандуму) було укладено угоду про стратегічне освітнє та науково-технічне співробітництво. З китайського боку документ підписав Віце-Президент Шаньдунського університету науки та технології Лю Менде, з українського – проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Сергій Сидоренко.

Докладніше на сайті КПІ