Студент відвідуй Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2019»!!!

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри
запрошує відвідати
Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2019», який проходитиме 16 травня 2019 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:30.

На Ярмарку будуть представлені понад 50 компаній(Національний банк України, ABBYY, Infopulse, ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», DataGroup, ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТУДІЯ 1+1", Procter & Gamble, Dentsu Aegis Network Ukraine, Innoware, lifecell, ТОВ «Костал Україна», Альфа-Банк Україна, SMART business, Genesis, SoftServe, БРСМ, Intetics, ТОВ «Вент-Сервіс», GlobalLogic, ПрАТ «Вентиляційні системи», компанія «ВОЛЯ», ДП «НЕК «Укренерго», DEZEGA, АТ КБ «ПриватБанк» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.