Студенти ТЕФ!!! ПРОПОНУЄМО до участі

TechEvo має на меті розробити нові теоретичні домовленості, які враховують раніше невивчені чинники та взаємозв'язки в дослідженні регіональних інноваційних систем і технологічної еволюції, і, одночасно, сприяють теоретичним обговоренням, які до теперішнього часу не мали емпіричних даних. Кожен проект докторської дисертації може поєднувати вибір кількісних та якісних методів дослідження, а кандидати заохочуються до розробки власних теорій і методологій для розширення запропонованої рамки TechEvo. Посада буде в основному базуватися в лабораторії Spatial Dynamics в Університетському коледжі Дубліна у складі дослідницької групи доктора Коглера, який також буде виступати в якості керівника.

Кінцевий термін подання: 25 травня 2019
Місце проведення: Дублін, Ірландія. Лабораторія Spatial Dynamics в Університетському коледжі Дубліна
Сума фінансування: € 31,500 / £ 28,000 на рік (це включає звільнення від оплати візових зборів та щорічну стипендію в розмірі близько € 18 000 / £ 16 000 на рік)
Докладніше за посиланням - http://www.ucd.ie/sdl/about/vacancies/