ТЕФ
НТУУ "КПІ" ім. Ігоря Сікорського
ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Успіх викладачів кафедри ТПТ ТЕФ на конкурсі "VIII Міжнародний професійний конкурс викладачів - Pedagogical Discovery: University – 2018" !!!

25-05-2018

Приємно повідомити що в номінації конкурсу «Технічні науки. Практичний проект» призером став Комплект 8-ми методичних вказівок до виконання лабораторних робіт з курсу "Тепломасообмін"

Комплект з 8-ми методичних вказівок до виконання лабораторних робіт з курсу "Тепломасообмін",   який має гриф Методичної ради НТУУ «КПІ»,   протокол № 10 від 16 червня 2011 року став призером конкурсу

Друге місце було присуджено авторам проекту: доцентам кафедри Теоретичної і промислової теплотехніки, кандидатам технічних наук Босому Володимиру Васильовичу і Гавришу Андрію Сергійовичу.

Нажаль один із співавторів – Володимир Васильович Босий, не дожив до світлої миті міжнародного успіху. Але педагогічна школа і творчі досягнення Володимира Васильовича приносили, приносять і будуть приносити користь тисячам студентів ще багато-багато років.

Докладніше  див.

КП № 31 від 9 листопада 2017р.

KPI