ТЕФ
ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Увага !!! Відповідальним за зміст сайтів кафедр

21-05-2018

Результати моніторингу контенту сайтів кафедр факультету знову демонструют неналежне виконання своїх обов’язків відповідальними особами

Незважаючи на неодноразове  звернення і прохання щодо проведення ревізії змісту сайтів кафедр й особливо внесення змін до розділів пов’язаних з  вступом абітурієнтів до кафедр факультету результат чергової перевірки  продемонстрував дуже халатне  відношення відповідальних осіб до виконання вказаних робіт.

Так, результат проведення «відкритих дверей» факультету 21-04-2018 продемонстрував що контент усіх  сайтів кафедр   потребує значних змін.

Крім цього, моніторинг приймальної комісії змісту сайтів за розділами роботи с АБИТУРИЕНТОМ показав що факультет не належно виконав наступні зауваження.

Попереджуємо що не виконання цієї роботи надає значних втрат факультету у процедурах набору наступних студентів.

Сподіваємось що до 24.05.2018 ця робота буде завершена!!!

Деканат ТЕФ

KPI