ТЕФ
ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Шановні колеги!

26-02-2018

Українська спільнота Casers пропонує викладачам та студентам закладів вищої освіти взяти участь у проекті CASERS for Universities

Метою проекту є поглиблення співпраці між бізнесом та ЗВО

Проект зацікавить викладачів, які шукають цікавий контент для викладання своєї дисципліни або хочуть додати інтерактиву в заняття.

Студенти, приймаючи участь у вирішенні кейсів від представників бізнесу та органів влади, будуть навчатись на прикладі актуальних задачах та отримувати досвід роботи з реальними проектами. За успішне вирішення студентами кейсу передбачено мотивацію: грошові винагороди, призи чи подарунки та найголовніше це запрошення на роботу або стажування до компаній-кейсодавців.

Залишити заявку на організацію кейса можна до 5 березня у формі за посиланням тут: goo.gl/j7A3Y5

Більше інформації на сторінці у фейсбук: facebook.com/casersorg

Сайт проекту CASERS і приклади кейсів дивіться за посиланням: casers.org

За будь якими питаннями та пропозиціями звертайтесь: support@casers.org