ТЕФ
НТУУ "КПІ" ім. Ігоря Сікорського
ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Шановні дослідники! Запрошуємо Вас відвідати семінар «Розвиток та сучасний стан використання інформаційних продуктів Elsevier»

27-03-2017

Дата та час проведення: 28 березня 2017 р., 10:00.

Місце проведення: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка (6 пов., 12 зала).

Під час заходу буде розглянуто питання використання інформаційних електронних продуктів компанії Elsevier для потреб ефективного управління та промоції наукових досліджень; можливості підвищення якості досліджень, процесу навчання та викладання, використовуючи продукти компанії; рекомендації авторам з підготовки публікацій в міжнародних рейтингових журналах.

Просимо Вас для участі у заході заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/MYvLjN

Завжди раді Вас бачити!
KPI