Оголошується конкурс на індивідуальні гранти для участі в Європейському конгресі “Perspektywy Women in Tech Summit” в Варшаві 13-14 листопада 2019 року. Конгрес в Варшаві стане місцем зустрічі студенток, аспіранток, молодих жінок-вчених країн Європи, що навчаються, працюють у галузі комп’ютерних наук і інформаційних технологій та на їх міждисциплінарних перетинах із іншими сферами науки: прикладною математикою, електронікою, телекомунікаціями, кібербезпекою, механікою та механотронікою, автоматикою та робототехнікою, фізикою, нанонауками та інженерією матеріалів. Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.


Кінцевий термін подання: 20 вересня 2019
Фінансування:
  1. транспортування автобусом за маршрутом Київ – Варшава – Київ
  2. проживання в готелі в Варшаві
  3. участь у конгресі, харчування під час заходів, кава-брейки.
Умови конкурсу будуть викладені на сайті проекту, а також на сайті Українського-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Заявки на отримання гранту подаються до оргкомітету конгресу в Варшаві в режимі on-line за адресою https://womenintechsummit.pl/international-students-application.
В подальшому заявки розглядатимуться спільно з Українською частиною оргкомітету проекту ЄС “IT for SHE” – Європейського конгресу “Perspektywy Women in Tech Summit” у Варшаві, яка буде діяти на базі Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.


Дізнатися більше за посиланням - https://womenintechsummit.pl/