Перелік документів для вступу на 1-й курс

Вступники подають заяву на участь у конкурсному відборі до НТУУ «КПІ» (далі – заява) в  електронній або паперовій формі  .

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до відбіркової комісії Теплоенергетичного інституту на спеціальному бланку. В заяві вступники вказують спеціальність (напрям), факультет (інститут), спрямування (за необхідністю) із зазначенням пріоритетності, форму навчання та інші дані, необхідні для реєстрації вступника. Пріоритетність, визначена вступником в заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії.

При поданні заяви в паперовій формі вступник пред’являє:

  • документ, що посвідчує особу та громадянство ( ПАСПОРТ Оригінал та копії першої, другої сторінок та сторінки реєстрації , або СВІДОТЦТВО про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта,або ID-КАРТКА Якщо у вас ID-картка, потрібна копія лише пластику з обох сторін, витяг з реєстру не потрібен! ,або інший документ, який засвідчує особу і громадянство);
  • оригінал документу про повну середню освіту з додатком;
  • оригінали СЕРТИФІКАТ ЗНО (українська мова та література, математика, фізика або іноземна мова)   2016|17|18 років   та ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА (роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою testportal.gov.ua);
  • оригінал та копія ідентифікаційного коду;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку;
  • шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • 2 конверти (для розсилання інформації абітурієнтам);
  • витяг з трудової книжки – для осіб, що працюють або працювали;
  • оригінал документу про зміну прізвища (імені або по батькові) – тільки якщо такі зміни мали місце.
  • Медична довідка  форми 086 –о

Бажано заздалегідь зробити ксерокопії документів. Нотаріальне засвідчення не потрібне. На вимогу вступника працівник відбіркової комісії факультету засвідчить копії поданих документів. Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Додатково абітурієнти можуть надавати оригінали та ксерокопії документів, що підтверджують право на пільги при вступі. Оригінали цих документів залишаються у абітурієнта.

Заява в електронній формі подається в режимі он-лайн. Співробітник відбіркової комісії опрацьовує Вашу заяву, перевіряє достовірність документів на підставі чого приймається рішення про допуск до конкурсу. Якщо у абітурієнта немає пільг при вступі та документів, що засвідчують право на нарахування додаткових балів найдоцільніше подати заяву в електронній формі.

Будьте уважні:

Рекомендовані до зарахування особи, які в установлений термін не подали оригіналу документа про освіту, оригінал сертифіката (сертифікатів) до відбіркової комісії НТУУ «КПІ», не зараховуються до НТУУ «КПІ» на навчання на місця державного замовлення.

Повний обсяг інформації по приймальній кампанії в НТУУ «КПІ» знаходиться на сторінці http://kpi.ua/applicant

Повний обсяг інформації по приймальній кампанії в Україні знаходиться на сайті Міністерства – http://www.mon.gov.ua