КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЄКТІВ НА 2021-2022 РОКИ

Міністерство освіти і науки України, Міністерство Європи та закордонних справ Франції, Міністерство вищої освіти, досліджень та інновацій Франції оголосили конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки.
Конкурс відкритий для будь-яких науково-дослідних груп закладів вищої освіти та наукових установ.
Пріоритетні напрями:
  1. дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави;
  2. інформаційні та комунікаційні технології;
  3. енергетика та енергоефективність;
  4. раціональне природокористування;


Прийом заявок триває до 15 липня 2020-го року.
Фінансування виділяється два роки поспіль, на кожний рік окремо. Рішення щодо продовження фінансування у наступному році приймається після розгляду звіту за попередній рік виконання проєкту.

Керівники та основні учасники проєктів можуть подавати кілька заявок. Однак керівники не зможуть отримати фінансування більш, ніж за одним проєктом.
Документи приймають за адресою: Україна, 01601, м. Київ, бульвар

Тараса Шевченка 16, Міністерство освіти і науки України.
Всі деталі конкурсу (вимоги, критерії відбору, перелік документів, форма заявки та ін.) подано на веб-сторінці https://mon.gov.ua/ua/news/startuvav-konkurs-ukrayinsko-francuzkih-naukovo-doslidnih-proyektiv-na-2021-2022-rr-dedlajn-podachi-zayavok-15-lipnya.