Конкурс проєктів VISEGRAD+

Триває конкурс проєктів в рамках грантової програми міжнародного Вишеградського фонду VISEGRAD - донорська організація, що була заснована у 2000 році урядами країн-членів т.зв. Вишеградської четвірки (Польща, Словаччина, Угорщина та Чеська Республіка) з метою сприяння регіональній співпраці в галузі освіти та інновацій між цими чотирма країнами, а також із деякими іншими країнами Центральної та Східної Європи, включаючи Україну.
Тема проєкту має стисло відповідати одній із цілей грантової програми, що входить до одного з восьми пріоритетних тематичних напрямів, а саме:
  1. Культура та спільна ідентичність;
  2. Освіта та нарощення потенціалу;
  3. Інновації, наукові дослідження та конструкторські розробки (НДКР), підприємництво;
  4. Демократичні цінності та засоби масової інформації;
  5. Державна політика та партнерство між закладами;
  6. Регіональний розвиток, довкілля та туризм;
  7. Соціальний розвиток;
  8. Особливий пріоритетний напрям: Подолання наслідків пандемії COVID-19 шляхом розвитку проєктної діяльності, обміну досвідом та ноу-хау та розбудові необхідної інфраструктури.
Хто може взяти участь у конкурсі? 
Для участі у конкурсі Visegrad+ необхідно сформувати консорціум, до складу якого входитиме щонайменше ТРИ організації з різних країн Вишеградської четвірки (Польща, Словаччина, Угорщина та Чеська Республіка) та щонайменше ОДНА організація з країн, що входять до складу Східного партнерства (Україна, Азербайджан, Білорусь, Вірменія,Грузія та Молдова). Як заявником, так і партнером в складі консорціуму може бути будь-яка неурядова чи громадська організація, орган місцевого самоврядування, школа, вищий навчальний заклад, науково-дослідний інститут, а також приватні підприємці та компанії (за умови, що їхня участь у проєкті носитиме неприбутковий характер).
Фінансування: Грант може покрити до 100% бюджету проєкту з 15% на накладні витрати для членів консорціуму з країн Вишеградської четвірки, а також (за попередньо узгодженим бюджетним планом) – певну частину витрат членів консорціуму, що не відносяться до цих країн. Щорічний загальний бюджет усіх грантових програм та програм мобільності Міжнародного Вишеградського фонду складає приблизно 8 млн. Євро.
Терміни проєктів: Проєкти, що здійснюються в рамках конкурсу Visegrad+, можуть тривати не довше 18 місяців.

Прийом заявок триває до 1 червня 2020 року / до 1 жовтня 2020 року / до 1 лютого 2021 шляхом реєстрації у системі «Гранти+ Вишеградського фонду» -https://www.visegradfund.org/apply/grants/visegrad-plus-grants/?c=conditions